אין ספק כי נעלי חתן הם חלק בלתי נפרד מההופעה של החתן. לנעליים תפקיד חשוב שכן כאמור, החתן לא אמור לשבת הרבה במהלך החתונה לכן עליהם להיות נוחות בנוסף כמובן להיותם יפות. אמנם מרבית הגברים מעדיפים את המראה הקלאסי של נעליים חלקות ומראה נקי המשתלבות נהדר עם כל חליפת חתן אך עדיין ישנן גם אופציות אחרות. 

 

החתן והכלה כמובן הם הדמויות המרכזיות בערב הזה.  החתן נדרש להופעה מרשימה ומושלמת לא פחות מהכלה.  ולהופעה מושלמת אחראיות הנעלים. להם תפקיד מרכזי בהשלמת הלוק הכללי שלו. צריך להדגיש כי במהלך כל הערב העיניים כולן נעוצות בו ובכלה. החתן רוקד כל הלילה,  על פי מסורת מסיבות החתונה בארץ החתן גם מורם מעת לעת על כסא למעלה גבוה,  נעלי חתן מקבלות  מעמד מרכזי, בטקס ההנפה המסורתית הזאת. כולם רואים אותן, הן צריכות על כן להיות לא שגרתיות, ייחודיות,  חגיגיות במיוחד ונאות באופן  יוצא דופן, כדי לבלוט,  למשוך תשומת לב חיובית וחביבה.  

 

רוקדים כל הלילה

החתן והכלה רוקדים כל הלילה,  נעלי חתן צריכות להיות איכותיות,  בגימור מושלם,  נוחות באופן מיוחד,  צריך לזכור שהן ננעלות בפעם הראשונה,  הן חדשות.  נעליים חדשות בדרך כלל לא נוחות,  לכן במקרה של נעלי חתן - הנוחות היא שם המשחק, וזאת  יותר מאשר בנעליים רגילות.  נעלי החתן צריכות להיות איכותיות,  הסוליה צריכה להיות גמישה ורכה אבל חזקה מספיק,  כדי לאפשר לחתן לשבור את הכוס בבטחה. ללא כל חשש שרגלו תפגע. 

 

אשליית גובה

נעלי חתן יכולות ליצור אשליית גובה.  יש זוגות בהם החתן נמוך מהכלה, להם כמובן הדבר לא מפריע כלל ועיקר וגם לא צריך להפריע,  לעיתים ביום חתונתם הם רוצים לטשטש את הבדלי הגובה כדי להצטלם טוב יותר, או  סתם להשלים את הלוק. זה יום מיוחד.  נעלי החתן יכולות לספק הגבהה אשר תטשטש את הבדלי הגובה במקום שמשהו בוחר לעשות כן .  

 

לסיכום,  לנעלי חתן תפקיד חשוב בערב ייחודי זה. הן משלימות את המראה הנאה,  הן מאפשרות תנועה קלילה,  הנאה מריקוד, שבירת הכוס ללא חרדה מיותרת ויכולות גם ליצור אשליית גובה למי שמעוניין בכך.

 

אולי תהיו מעוניינים לקרוא גם על: טיפים לבחירת חליפת חתן

נעלי חתן

​054-220-8007

​054-220-8007