יש שאומרים שהבגדים עושים את האדם, ויש שאומרים שהאדם הוא אדם בפני עצמו, ללא קשר לבגדיו. אז מה נכון ומה לא נכון? ובכן, כדי להבין מה נכון, בואו ניקח את זה לקיצוניות. בואו נחשוב על גבר שלובש כל היום גופיות ומכנסיים קצרות, גם כאשר הוא הולך לאירועים ולבילוי, וגם כאשר הוא הולך לחוף הים. לעומתו, בואו נחשוב על גבר שכל היום מסתובב עם חליפות לגבר, חליפות יוקרה מהודרות ויקרות. 
 
עכשיו בואו נריץ חמש שנים קדימה, האם אותו גבר שלובש גופיות תופס את עצמו באותה צורה שתופס את עצמו הגבר שלובש חליפות? האם הקרובים של שני אותם גברים רואים אותם בצורה דומה? האם אנשים הנקרים בדרכם תופסים את עצמם אותו דבר? ובכן, התשובות פה יכולות להיות חלוקות, וייתכן שההשפעה המרכזית היא דווקא על אותם אנשים שלא מכירים אותנו היטב, והבגדים שלנו הם האמצעי המרכזי שמאפשר להם לשפוט אותנו ללא שום מידע נוסף. אבל כדי להבין האם הבגדים באמת עושים את האדם, בואו נחשוב שאותם שני גברים החליפו ביניהם את סגנונות הלבוש שלהם.
 
ללבוש את מי שאתה באמת
אחרי חמש שנים שאיש החליפות מסתובב עם גופיות ומכנסיים קצרות, ואיש הגופיות מסתובב עם חליפות, האם אתם חושבים שחייהם צועדים לכיוונים שונים? האם הם תופסים את עצמם בצורה שונה? האם משהו אובייקטיבי השתנה בהתנהלות שלהם, בהתנהגות שלהם, באנשים שהם מתרועעים איתם? ובכן, התשובה ברורה. הלבוש שאתה לובש משפיע מאוד על תפיסות העולם שלך, על הדברים שקורים לך ביום יום, על האנשים שאתם פוגש ביום יום, ועל האופן בו אנשים אחרים מתייחסים אליך. בסופו של דבר כל אלה חודרים אליך ומעוררים גם אצלך פנימה שינוי. 
 
חליפות לגבר יביאו אותך למחוזות שונים מאשר גופיות ומכנסיים קצרות, והשאלה היא לאילו מחוזות אתה רוצה להגיע. מן הסתם, ערכים בסיסיים ויסודיים שלך לא ישתנו כל כך מהר בהתאם לבגדים שלך, אבל הרבה דברים מסביב יכולים להשתנות לכאן או לכאן. הכי חשוב ללבוש את מה שאנחנו מרגישים בו נוח, בין שמדובר בגופיות ובין שמדובר בחליפות מהודרות.
 
אולי תהיו מעוניינים לקרוא גם על: חליפת חתן בעיצוב אישי

חליפות לגבר

​054-220-8007

​054-220-8007