אחד הפרמטרים החשובים ביותר כשמעצבים חליפות חתן הוא איכות הבד אשר נראה לעין ממבט ראשון, חליפת חתן בשנים האחרונות, הינה בחירה אשר חשוב לשקול בכובד ראש ובעיקר בחירת איש המקצוע. בדי האיכות בסלון של אלי אזולאי הם מהיצרנים הידועים והאיכותיים ביותר הקיימים, המיוצרים באיטליה וצרפת מהן אנו מייצרים חליפות איכותיות ברמת גימור הגבוהה ביותר כך שתרגישו ממש כמו בני אצולה לכל דבר. חליפות חתנים הם חלק חשוב מאוד ממראה החתן-כלה ושילוב בדים איכותיים, הנעלה איכותית ואביזרים נכונים הם בגדר חובה לאירוע המרכזי: החתונה. בסלון של אלי אזולאי אין פשרות על הפרטים החשובים באמת:,סגנון, איכות ושביעות רצון הלקוח.

 

אלי אזולאי - חליפות חתן מבית טוב

החליפות בסלון של אלי אזולאי מעוצבות בהתאם למבנה גופו של החתן וטעמו האישי. אנו מבינים שלא כל חליפה יכולה להתאים לכל חתן ולכל אחד טעם ייחודי משלו וגזרה שונה. ישנם חתנים אשר לעולם לא יסכימו לעטות על עצמם חליפה הכוללת עניבה או וסט ונדע להתאים גם להם אתה החליפה בהתאם לאופיו ועדיין לגרום להעניק לו מראה ייחודי של חתן. בסלון חתנים אצלנו, אנו דוגלים ביחס אישי לכל חתן וליווי צמוד, לאורך כל הדרך מהשיחה הראשונית ותיאום הציפיות ועד לרגע הגדול של יציאת החתן לכיוון סלון הכלות שם ממתינה לו אשתו המיועדת. האווירה הנינוחה והמקצועית אצלנו, כמו גם מגוון הגדול של חליפות חתן הקיימות אצלנו מאפשרת אפשרות בחירה והתאמה לכל טעם וגזרה אפשרית.

כיום, החתנים בכלל והחליפות בפרט אינם נופלים בחשיבותם משמלות הכלה. בסלון של אלי אזולאי, מגוון המעצבים ובעלי המקצוע הותיקים ביותר מעצבים חליפות מחויטות בהתאם לטעמו של כל לקוח.

 

אולי תהיו מעוניינים לקרוא גם על: נעלי חתן

 

חליפות חתן בעיצוב אישי

​054-220-8007

​054-220-8007