חליפת בר מצווה | חליפה לחתן בר מצווה

כאשר ההורים מתחילים לבדוק היכן לקנות חליפות בר מצווה הם מגלים כי יש מגוון עצום של חנויות ורשתות אופנה המציעות חליפות בשלל סגנונות, צבעים, איכויות ומחירים. בגדים הם טעם אישי ולכן כדאי לשלב את חתן בר המצווה בבחירת החליפה ולהשקיע זמן בחיפוש חליפה יפה ונעימה. אלי אזולאי הוא מעצב חליפות בר מצווה מהשורה הראשונה ובעל ותק רב בתחום. החליפות של אלי אזולאי הן איכותיות ומרהיבות עם סטייל מיוחד. כנסו אלינו לסלון ותצאו עם חליפת בר מצווה מרשימה ואלגנטית.

טקס בר המצווה הולך ומתקרב ועל ההורים להתכונן היטב ולדאוג להפקת טקס בר מצווה ייחודי ובלתי נשכח. בר המצווה הוא אחד הטקסים החשובים ביהדות ונועד להכין את הילד במעבר משלב הילדות לבגרות. יש הורים אשר פונים לחברת הפקות כדי שזו תכין את הטקס ותדאג למיקום כמו גן אירועים או אולם, תכין הפקה מרשימה הכוללת סרט בהשתתפות הילד וחבריו אותו מקרינים במהלך האירוע, ותגבש רעיון מקורי כדי להפתיע את האורחים עם אטרקציות או קונספט מקורי. יש הורים הדואגים להפקה עצמית והם יתאמו בין הספקים השונים כמו השכרת אולם או גן אירועים,  קייטרינג, אטרקציות ועוד. בין כל ההכנות אין לשכוח כי יש למדוד חליפות בר מצווה ולבחור חליפה המתאימה לסגנון הלבוש של הילד ובהתאם לתקציב. ההורים מעוניינים כל הילד יגיע עם חליפה מרשימה ויש להקדיש לכך זמן.

 

מגוון עצום של חליפות

אין ספק שכיום, בעקבות ריבוי חנויות האופנה והתחרות הגדולה ביניהם, ניתן למצוא מבחר ענק של חליפות לבר מצווה הכוללים מגוון עיצובים וסגוגנות שונים. וכידוע, למרות כל המעצבים הקיימים, בסופו של דבר מדובר בעניין של טעם, כך שמומלץ ואף חשוב לשלב את החתן בבחירת החליפה אשר תרצה אותו. אפשר להתחיל את החיפוש באינטרנט ולבדוק קולקציות שונות, לבחור בסגנון הרצוי ולקבל אומדן מחירים. לאחר הגדרת התקציב ובחירת הסגנון- אלגנטי, ספורטיבי וכו', כדאי לצאת עם הילד למספר חנויות, למדוד מספר חליפות ולהשוות מחירים ואיכויות. חשוב לתת לילד לבוא לידי ביטוי ולהשתתף בבחירת החליפה על פי טעמו האישי וסגנון לבושו.

 

נוחות

כאשר מודדים חליפה לבר מצווה חשוב לוודא כי הילד מרגיש בנוח וכי החליפה אינה חונקת אותו וכי היא מתאימה למידות הגוף. אירוע בר המצווה ארוך ועל הילד לחוש בנוח ולהיות מסוגל לרקוד ולהשתולל עם חבריו. כדאי להקפיד על בדים נושמים ונוחים ולהתחשב במיקום האירוע. במידה והאירוע מתקיים בגן אירועים או בטבע כדאי שהילד ילבש חליפה נעימה בה לא יזיע וירגיש נוח. טווח המחירים של חליפות לבר מצווה עצום אך חשוב לזכור כי ברוב המקרים ילבש הילד את החליפה פעם אחת בלבד. 

חליפה לבר מצוווה

​054-220-8007

​054-220-8007